Рок-гурт “Арахнофобія” неодноразово був представлений на Всеукраїнських молодіжних мистецьких фестивалях “Червона Рута-95, 97, 99, 01”, “Перлини сезону-95, 96, 97, 00”, “Рок-екзистенція-97”, “Миррок-2001”,брав участь у концерті українських митців у Москві, присвяченому четвертій річниці незалежності України (1995), дипломант фестивалів “Червона рута”, “Перлини сезону”. Гурт має досвід проведення власних концертів, як у Полтаві- так і у інших містах України: Львові, Харкові, Києві і т.д.

Гурт “Арахнофобія”


Валерій Власенко надав у наше розпорядження купу “інтернет-сміття”, покопирсавшись у якому, ми знайшли наступне:

АрахнофобіЯ (м. Полтава) джерело: http://www.arahnofobia.kherson.ua/

Арахнофобiя
– страх перед павуками.


Теперішній склад групи “Арахнофобія”:
1. Власенко Валерій (вокал, гітара, автор музики та текстів);
2. Артюх Валентин (барабани);
3. Оборожній Іван (електрогітара, викрутка);
4. Чурілов Дмитро (бас-гітара);
5. Кіт Олександр (саксофон),
6. Михайло Шамраєвський (2.бас-гітара).


У періодиці надруковані інформаційні повідомлення, аналітичні та критичні статті про гурт “Арахнофобія”, На хвилях національних радіостанцій (“Промінь”, “Майдан”, “Радіоточка”, “Наше радіо”, “Ваша хвиля”, “Люкс” та ін.) звучать пісні групи, а також інтерв’ю з ії музикантами. Українські телеканали УТ-1, УТ-2, ICTV, UTA неоднорозово транслювали виступи гурту. Окремі пісні гурту включено до музичних збірок кращих українських виконавців, виданих на компакт-дисках та аудіокасетах.
Важливо відзначити, що на телеканалі УТ-1 відзнято повнометражну сольну програму про творчі музичні доробки гурту “Арахнофобія” у рамках циклу передач “Прийдешні знаменитості”. У ній також демонструвалися живописні твори та скульптурні композиції Валерія Власенка- лідера групи.


Гурт “Арахнофобія” можна без сумнівів назвати легендою рок-музики Полтавщини. …(кому интересно)

Тепер докладніше – Група “АрахнофобіЯ” утворилася в 1992 році.

Все почалося з того, що Валерій Власенко в дитинстві успішноо переглянув фільм
“Взломщик” (очевидно кілька разів), після чого вирішив стати рок-музикантом. Оскільки в недалекому 92-му році рок-музикантами хотілося бути багатьом, то сподвижники знайшлися швидко. Так декілька чоловік, які жили по сусідству, зібралися в групу і приступили до репетицій Судячи з назви, група обов’язково повинна була грати хеві-метал і боятися
павуків, але особливо шуміти колектив не збирався, а вдарився в альтернативну
музику. Перший хіт Валерія Власенка, “Тоскою убіти”, було написано, напевно, випадково, і він з альтернативою нічого спільного не мав. Виконаний у вузьких колах хіт здобув популярність, але на той час за межі цих кіл не вийшов. Після того хіти почастішали і стали закономірністю – “У мами один”, “Прівідєнія”, “Е-е-е”, “Засідєлісь”, “Дікоє солнце” тощо. Потім було “Дерево” – пісня, яка протягом семи років живе і набирає все більшої сили. Група постійно змінює свій склад, а Валерій Власенко продовжує співати “Тоскою убіти”, але вже у більш широких колах. На порозі нового тисячоліття “Арахнофобія” має в своєму репертуарі багацько хітів, має певну популярність в країні, досконало володіє мовами (як українською,
так і російською), а також набором різноманітних інструментів. Увесь цей час склад постійно змінюється.


Взимку 2000-го року з’являються такі хіти як “Жизнь в конвєртє”, “Мама, шо?”, Чєловєк 21 вєка”, “Пулєй вєрнусь” та багато інших.


Поступово склад стабілізується (зі старожилів – той же Власенко та Олександр Кіт (саксофон) і починається запис нової програми з такими хітами як “Каллі”, “Яка чудова мить”, “Наша зємная любовь”. з цією програмою група потрапляє на фестиваль “Таврійські Ігри 2003”. Влітку того ж року виходять нові хіти: “Дома нєт совсєм”, “Будь моєй женой”. До колективу повертається Михайло Шамраєвський, який відлучався у невідомому напрямку.


Також група записує мультики і музику до них.

контакт
з автором:
alexey@ukrcom.net
http://www.arahnofobia.kherson.ua/

Ага! А я продовжу. Значить на момент підготовки даного проекту (березень 2005) гурт “Арахнофобія” мав такий склад:

Міша Шамраєвський – бас-гітара;
Сашко Климань – барабани;
Валерій Власенко – вокал, гітара;

Маринка Герман – відеозйомка.

Якщо Мішу полтавська продвинута публіка знає вже дуже давно (брав чи бере (???) участь у проектах “Талісман” і “Берег Бонанзи”), то із Сашком варто познайомити вас поближче.

Сашко Климань – свіжа людина в Арахнофобії. Вперше виступав у складі гурту, здається, на “Мазепа-фест 2004”. Без перебільшення видатний барабаншик сучасності. Через кілька років, коли більшість із нас усе ще буде скніти на своїх низькооплачуваних роботах, великі кольорові постери з його образом продаватимуться в кожному кіоску. Засвітився в Полтаві кілька років тому у складі гурту “Псевдонімб” (м. Кобеляки)

2 Comments to “Гурт “Арахнофобія””

  1. Музикант says:

    А знання мови тут до чого……….? Це сайт про музику чи про мову?

  2. Сайт – офіційне представництво фестивалю в мережі. Фестиваль має свою концепцію. Дати визначення?

Основна мова вашого переглядача: