Мазепа-ФЕСТНа забаві Mazepa Фест, що цього року вшосте відгриміла у Полтаві, було представлено однойменну збірку, приурочену цьогорічному дійству. Звісно, що на одне кружальце у звичайному аудіо-форматі вмістити близько сорока учасників просто неможливо, тож видавці обмежилися лише шістнадцятьма, але з родзинками.
Зокрема, такою цікавинкою є пісня Тартака Інґліш Сонґ у версії наживо – це прочитання пісні оприлюднюється на дисках вперше. Так само вперше пішла в люди й композиція Досадонька від Сестер Тельнюк, позаяк йдеться саме про запис 2008 року, який ніде ще не виходив. Фліт «пожертвував» не просто свій найсвіжіший забійник Лаю Себе, а саме його радіоверсію. Транс-Формер вчинив подібно, надавши два тижні як перед Mazepою Фестом спечений гіт Буде Дощ. Зрозуміло, що фізично ця пісня теж ще не встигла десь побачити світ.
Збірка видалася хоча і не всеохопною, однак і не простим списуванням з інших плит, перевидаванням давно вже випущеного. Доклалося до появи цього збірничка київське видавництво Наш Формат.
Зміст:
1. Де шифер – Дерибан іде
2. Транс-Формер – Буде дощ
3. Тельнюк Сестри – Досадонька 2008
4. Фліт – Лаю Себе (ТС & FDR Version)
5. Платіна – Злива
6. Папа Карло – Не любить, не хоче
7. Майор Пронін – Де я
8. Тартак – Інґліш Сонґ (наживо)
9. Бандурабенд – Місяць на небі
10. Онейроїд – ВДНГ
11. Витівки – Дівчина з села
12. Вій – Вогняне коло
13. Роллікс – Погане відчуття
14. Інула – Мамо
15. Брем Стокер – Світ інфікований
16. Піккардійська Терція – Очі відьми ФДР

Tags:

One Comment to “Збірка Mazepa Фест: Полтава 2008”

  1. Українець says:

    Піккардійська Терція – шикарний гурт, люблю їх дуже, ходжу на концерти.

Основна мова вашого переглядача: