Заява Полтавської міської організації Народного Союзу «Наша Україна»

Перемога національно-демократичних сил Полтави !
Сьогодні полтавська міська рада на своїй позачерговій сесії завдяки наполегливій роботі Полтавської міської організації Народного Союзу «Наша Україна», Голови облдержадміністрації Валерія Асадчева, народного депутата Миколи Кульчинського, депутатам нашоукраїнцям, прийняла рішення про встановлення пам’ятника видатному державнику, Великому Гетьману Іванові Мазепі в історичному центрі міста – на Соборному Майдані.
Серце крають протилежні почуття: з одного боку без сумніву радість, а з іншого прикрість. По-перше, полтавці першими зустріли Великого Гетьмана після Коломацької ради і саме на соборному Майдані вітали його з обранням на високу посаду. Тому, де ще, як не в Полтаві повинен бути встановлений величний монумент Іванові Мазепі як видатному державнику? Хоча, впевнений будь-який українець пишався б подібним пам’ятником в його місті або селі.
По-друге, завжди приємно коли напружена робота закінчується позитивним результатом і, в той же час, прикро, що вже на вісімнадцятому році незалежності доводиться докладати неабияких зусиль для встановлення пам’ятника видатному Українцю. Здолати антиукраїнській опір полтавського міського голови було не просто. До роботи долучився кожен небайдужий полтавець, Полтавською міською організацією Народного Союзу «Наша Україна» та іншими національно-демократичними громадськими організаціями та партіями було зібрано більше 4,5 тисяч підписів мешканців нашого міста за встановлення пам’ятника Іванові Мазепі саме в історичному центрі міста – на Соборному Майдані.

Чергова перемога надихає на нові звершення, тож, шановні земляки, не зменшуємо «обертів». Вся Україна чекає від духовної столиці і пам’ятника Симону Петлюрі і врешті решт перейменування вулиць та ліквідацію пам’ятників тоталітарної доби. А поки що маємо чудовий подарунок до Дня Незалежності. Тож Полтавська міська організація Народного Союзу «Наша Україна» вітає кожного українця, всіх хто живе на цій Богом даній нам землі, з найпершим святом нашої Держави! Бажаємо здійснення найкращих мрій!

Tags: , , ,

One Comment to “Пам’ятник Іванові Мазепі буде збудовано на Соборному Майдані”

  1. Микола_Рахів says:

    В Рахові проблема майже така сама лише з Бандерою. За свої кошти хочу поставити пам”ятник Бандері і наша “шановна демократична влада” як ви думаєте мішає під любим приводом. В мене враження що внас досих пір антиукраїнська влада.

Основна мова вашого переглядача: