Вівторок, 28 Липень 2009

У вівторок ввечері протягом двох годин гурти “Бавовна”, “Нове Покоління”, “Майор Пронін”, “Трансформер” і “Контрабас” виступали на Соборному майдані у Полтаві. Послухати молодих виконавців прийшло близько сотні людей різного віку, статусу та неформальних об’єднань. Звучали пісні на слова полтавських поетів, авторські як російською так і українською мовами. На початку концерту модератор заходу, лідер гурту “Бавовна” Олексій Логвінов наголосив – акція не політична: «Жодних політичних партій і громадських організацій участі в цьому заході не беруть. Самі музиканти зібралися і вирішили провести цей концерт – на підтримку «просвітянського» пам’ятника Мазепі…

…Ми хочемо своїми піснями підтримати товариство «Просвіта» і тих людей, які здавали кошти на спорудження цього пам’ятника. Показати, що митцям не байдуже, що відбувається у нашому місті».

Стосовно заборони міськвиконкому проводити на Соборному майдані акустичний концерт, то Олексій Логвінов сказав: «Міська влада не має права заборонити концерт. Йдеться не про заборону, а про рекомендацію не проводити. Міська влада боїться, що тут будуть якісь заворушення. А заборонити може лише суд».

Сьогоднішній концерт – висловлення громадянської позиції музикантів. Його метою не є зібрати кошти. Музиканти сподіваються, що завдяки такому заходу просто буде більший розголос.

Нагадаємо, Полтавський міськвиконком не дав дозволу на проведення акустичного концерту на Соборному майдані. Попри це, захід, як і планувалося, розпочався о 18.00.

Поблизу імпровізованої сцени спостерігали за дисципліною та охороняли правопорядок патруль міліції – п’ять правоохоронців.

Джерело: Новини Полтавщини

One Comment to “Молоді полтавські гурти заспівали на підтримку пам’ятника Івану Мазепі”

  1. Дякую Новинам Полтавщини за об’єктивне висвітлення заходу!
    Хотів написати власний прес-реліз або статтю, але був дуже втомлений. Тому просто поставив на цей сайт ваш репортаж.
    Дякую!

Основна мова вашого переглядача: