Postsenseм. Київ, Біла Церква.

Стиль: progressive pock

Ідея: Гурт «Postsense» був створений у 2006 році Євгеном Павлюковським і Олександром Зайцевим з м. Білої Церкви з метою інтелектуалізувати українську музичну аудиторію, створювати справжній якісний український музичний продукт і привертати увагу громадськості і молоді до існуючих в країні і світі проблем (війни, екологія, соц. несправедливість, егоїзація та деградація особистості у сучасному суспільстві та усе, що має відмінність між «так є» і «так повинно бути») Ідея створити гурт з’явилася одразу ж коли виникла непереборна потреба щось про це сказати.
Основна тематика текстів пісень та віршів, це індивідуальне звернення до кожного, хто незабув навіщо людині голова та можливість мислити.
Ми не намагаємося бути віддзеркаленням сучасності, а виражаємо свою точку зору, змальовуючи хвилюючі нас питання.

Побачити проблему це вже половина  шляху до її вирішення. І якщо завдяки нашій творчості навіть невелика частина слухачів  сфокусує свою увагу на тому,що оточує нас з усіх сторін, і про що ми навіть не замислюємося через буденну заклопотаність, і задасть собі питання «Чому саме так?» наші зусилля не будуть марними, і то

Стиль Postsense є досить специфічною похідною від блюзової форми, етнічних елементів, та сучасних прогресивних рок течій.

Історія: На протязі своєї музичної діяльності склад гурту зазнавав деяких змін. В грудні 2005 року до Євгена і Олександра приєднався драмер Микоа Сікора, в 2006 вокалістка Ольга Ізосімова та бас-гітарист Євген Павлюченко м. Біла Церква, що і стало основою для створення гурту. В такому складі гурт пропрацював до кінця 2007 р. до виходу зі складу гурту Ольги та бас-гітариста Євгена. За цей час було записано два сингла «Щуряча совість» та «Чорний текст» На початку 2008 р. склад гурту поповнив Денис Середа м. Кремнечуг, а в кінці року – трубач Євген Клюшніченко, який до цього співпрацював із Postsense в якості сесійного музиканта, а в 2009 році бас-гітарист Віталій Старченко – м.  Київ змінив Дениса, в тому ж 2009 творче коло ентузіастів гармонійно з’єднала вокалістка Вероніка Самандас – м. Джанкой, що і сформувало його остаточний склад.

За час свого  існування Postsense виступили на більше ніж ста концертних майданчиках і фестивалях в різних містах Україні, в тому числі і у якості хедлайнерів.

В 2009 році гурт став дипломантом фестивалю «Червона рута».

Пісні Postsense можна почути на таких офіційних рок збірках як «Слов’янський рок-2» , «Вся Рок Україна», «101 пісня українського андерграунда» та інших.

На даний момент гурт веде роботу над записом дебютного  альбому і зйомками відео-кліпу.

Склад:

Вероніка Самандас – вокал,

Євген Павлюковський – лід-гітара, міді-гітара, лірика,

Олександр Зайцев – гітара, лірика,

Євген Клюшніченко – труба, клавішні,

Віталій Старченко – бас-гітара,

Миколай Сікора – ударні, перкусія.

E-mail: postsense@ukr.net

Сайт  гурту: www.postsense.net

автор статті Євген Павлюковський.

postsense-logo

Tags: , , ,

Comments are closed.

Основна мова вашого переглядача: