Минулими вихідними Співоче поле Марусі Чурай було аж надто співочим. Адже 5–6 вересня у Полтаві проходив

VІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Мазепа-Фест” на честь славного гетьмана України Івана Мазепи. Рок-фестиваль вже традиційно став справжнім святом молоді. Виступали відомі українські творчі гурти, молодіжні рок- і фолк-гурти з різних регіонів України.

“Мазепа-Фест” ще не розпочався, а у парку “Перемога” вже чекали юрби народу. Кожен у своєму стилі: хтось – у вишитому вбранні, хтось – із синьо-жовтими прапорами, приїхали й байкери.

Першими на сцену вийшли гурти “Great Grunch” та “Frame”. З кожним наступним виконавцем публіка, як-то кажуть, розігрівалася. З полтавських гуртів присутнім, здається, найбільше сподобалися “Контрабас” та “Сашенька”. Також активно підтримували сумських вокалістів. Однак, на мою думку, гурт “С.К.А.Й.” влаштував найбільший фурор. Танцювали та підспівували їм усі присутні. Кожен гурт виконував кілька пісень. Усього ж на фестивалі виступили тридцять гуртів.
Родзинкою цьогорічного“Мазепа-Фесту” були виступи колективу “Теноре Бельканте”. Класика у його виконанні хоч і вирізнялася із загальної стилістики фестивалю, однак справила незабутнє враження.

Учасників та гостей фестивалю привітав організатор “Мазепа-Фесту”, голова ПООТ “Просвіта”, народний депутат України Микола Кульчинський. Він побажав присутнім гарно відпочити та подякував спонсорам за підтримку.

Засновником та організатором рок-фестивалю “Мазепа-Фест” традиційно виступило Полтавське обласне об’єднання товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка, співорганізатором стала Державна театрально-видовищна агенція. Свято проходило за підтримки Міністерства культури і туризму України. Серед інформаційних спонсорів – Всеукраїнська громадсько-політична газета “Зоря Полтавщини”.

Вікторія БЕЗДУДНА
“Зоря Полтавщини”

2 Comments to ““Мазепа-Фест” у вишиванці”

  1. Ирина says:

    Добрий день!
    А чи відбудеться Мазепа-фест наступного року і коли саме?
    Дякую.

  2. priap says:

    А чи буде запрошений гурт лос-колорадос? запросіть будь ласка

Основна мова вашого переглядача: