Два місяці правління Віктора Януковича поставили Україну перед реальною загрозою втрати державності.

Маючи незначну електоральну підтримку, режим Януковича пішов шляхом стрімкої узурпації влади, нехтування Конституцією та законами України, зради національних інтересів.

Парадоксально, але факт: влада виступає в ролі головного ліквідатора держави. Політичні дії В. Януковича заганяють Україну в становище васала Росії. Продовження – всупереч Конституції – терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму є нічим іншим, як національним відступництвом, актом “продажу” держави.

Україну намагаються повернути в минуле. Тим самим у наших дітей та онуків відбирають перспективу. Замість європейських цінностей і гідного життя їм нав”язують “совкові” міфи і стандарти. Гуманітарна політика у виконанні одіозних політиків стає засобом дезінтеграції України, провокує міжрегіональні, міжконфесійні і мовні конфлікти в суспільстві.

Цілком очевидно, що Віктор Янукович, який став провідником інтересів іншої держави, не може бути Президентом України.

Шановні співвітчизники!

Україна – в небезпеці!
Усвідомлюючи загрозу, що нависла над усіма нами, закликаємо всіма законними методами захистити державний суверенітет України, демократію, європейський цивілізаційний вибір нашого народу. Таке право надає нам і такий обов”язок покладає на нас Конституція України, 17 стаття якої передбачає, що “захист суверенітету і державної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу”.
Вимагаймо усунення Президента В. Януковича від влади!
Будьмо пильними, відповідальними і рішучими!
Від нашої волі залежить наша спільна доля!


Звернення вже підтримали:


В’ячеслав Брюховецький
Юрій Андрухович
Михайло Барбара (гурт “Мертвий Півень”)
Дмитро Ігнатов – лідер гурту “Роллікс”
Вадим Красноокий – лідер гурту”Mad Heads XL”
Сергій Фоменко – лідер гурту “Мандри”

Дмитро Добрий-Вечір – лідер гурту “Вій”
Irena Karpa – лідер гурту QARPA
Вадим Скуратівський  та інші

Постав і ти свій підпис

5 Comments to “Звернення до співвітчизників”

 1. 6c6c6 says:

  Як я зрозумів це тонкий натяк на те, що або ж цьогорічний Маzепа-fest пройде за підтримки багатьох українських гуртів (типу підписантів), або не відбудеться взагалі. Останній варіант здається більш вірогідним з розрахунку на заяву Кульчинського.

 2. Олексій Логвінов says:

  це ніякий не натяк.
  остаточного рішення по цьогорічному фесту поки що немає і ніхто не знає чи він відбудеться. Ближче до кінця цього тижня буде більше інформації.

  Враховуючи поточну ситуацію в країні важко сказати чи буде фест і чи він взагалі доречний. Я особисто не впевнений що фест дійсно потрібний. 7 років фесту в Полтаві. В нашому місті виступали найкращі українські музиканти. Намагалися “достукатися” до людей, пробудити в людях українців. Хоч до сотні достукалися, цікаво?

 3. 6c6c6 says:

  Якщо не враховувати аборигенів, які йшли на фест бо 10 хв. від хати, та випадкових відвідувачів (як то минулого року стрів кількох мешканців північної столиці РФ, які „приїхали на весілля, а тут якийсь неформальний фест“) то певен назбирається більше сотні… До речі, сябрів минулого року запрошували напевно заради того, аби вони стукали до нас щодо НАШОЇ (вкраїнської) самоідентифікації?

  Ато фест не потрібний… дайош блатнячок під півасик. Так зазвичай було у самому парку Перемоги під час проведення фесту… від чого й сутички неформальної молоді (саме у нєфорів чомусь з самоідентифікацією ліпше аніж у решти люду) з аборигенними гопами. Ну а цього разу блатнячок треба на самому співочому полі… нарешті їх час настав.

 4. не впевнений що у “нєфорів” краще з національною ідентифікацією ніж у гопів. У гопів шансон а у “нєфорів” – рускій рок. А півасік і у тих, і в інших, той самий.
  Нажратися до втрати пульсу, поламати лавки, доїб…ся до гопів і отримати по пиці. Ось вам стандартний сценарій для “нєфора”. А наступного ранку розказувати всім що Мазепа-фест зіпсувався, бо на сцену не пустили когось там, патаму шо “они поют по-русски”, і що там купа гопів, які спеціально приходять бити “нєфорів”.
  Це трохи перебільшено, але чесно скажу, деякі нєфори мені такі ж огидні як і гопи.
  Таким людям хоч сто років проводь фест – все одно не допоможе.
  Тільки не подумайте що я наїжджаю на нєфорів. Я просто хочу сказати що вони теж не святі ))))

 5. 6c6c6 says:

  Щодо свідомості гопів та „нєфорів“ можна сперечатись достобіса, але певен шалька терезів з самовизначенням та усвідомленням своєї української ідентичності у „нєфорів“ значно переважує таку ж у гопів… Хоча звісно не без скелету у шафі.

  Сподіваюсь хоч 1 день… навіть з платним входом але буде… Як на мене підтримка вкраїнського зараз потрібна як ніколи. Обіцяю маленьку делегацію свідомого неформального руху з Кременчука в підтримку 🙂

Основна мова вашого переглядача: