Сьогодні, 20 червня у полтавському клубі “Villa Крокодила” відбувся відбірковий тур фестивалю Мазепа-фест 2010. У концерті-прослуховуванні взяли участь 12 гуртів з  Полтави і Полтавської області.

Журі визначило чотирьох переможців відбіркового туру. Отже, у цьогорічному Мазепа-фесті візьмуть участь “Kids Room 402”, “Манія”, “MAO Project” (всі з Полтави) і “Психотрон” (Кременчук).

Гурт “Рекоста” також може отримати шанс виступити на сцені фесту якщо на концерті в день молоді звучатиме більш зіграним ніж сьогодні. Поки що ж їх участь під питанням.

Фоторепортаж

4 Comments to “Полтавський відбірковий тур відбувся – є 4 переможці (+фото)”

 1. анонімус says:

  То нічого що гуртів було не 12 а більше 😉
  12 було по заявкам, а ще 4 які прийшли виступати поза заявками

 2. дякую за уточнення! Я десь на 20 хвилин спізнився на концерт і, можливо, щось пропустив.
  Але те що гуртів було більше ніж планувалося, ще раз повинно показати музикантам що боротися треба до останнього 🙂
  Навіть якщо вам сказали що прийом заявок вже завершився, все одно варто прийти на концерт з інструментами і спробувати взяти участь у відборі.

 3. Odinborg says:

  А що за концерт у день молоді? Де це і яким чином туди можна потрапити? Гурт “Rudolph Diesel” демку на відбір до Мазепи подавав, але на прослуховування прийти не змогли, отже, пролетіли. Дзвонили сьогодні Валерію Мельнику – сказав що напевно вже нічого не змінити. Сказав “могли б прийти хоча б сказати що до прослуховування не готові”. Дійсно, могли б прийти неповним складом, та якось не додумались. Може ще є якийсь шанс?

 4. Олексій Логвінов says:

  Наскільки мені відомо, це буде концерт лауреатів Квадрату У. З Мазепа-фестом цей концерт ніяк не пов’язаний.
  Взагалі відбір вже завершено. Подавайте будь ласка заявку на наступний рік.

Основна мова вашого переглядача: