Чи важливо людині мати свою мрію?.. Мрію, яка дає сили долати життєві труднощі, яка веде до нездоланних вершин, яка, взагалі, є сенсом існування в цілому. Напевно, що так.

Те, що об’єднало нас, людей різних за віком та особистими поглядами, що стало найголовнішим в нашому спілкуванні та в нашій творчості, чому ми разом присвячуємо свій час, на що направлені наші зусилля – це ціль кожного з нас, наша спільна мрія. «МАО project» поєднав в собі яскраву та різноманітну колоритність нашого рідного краю. В кожному з нас є щось особисте та індивідуальне, можливо, навіть містичне та казкове, те, що ще в давні часи, було притаманне українському народу. Своєю музикою та піснями ми доносимо до суспільства виявлення вільних поглядів і право на існування будь-якого мистецтва, яке дійсно є щирим, а не вигаданим в силу матеріальних цінностей.

Участь в Мазепа-фест 2010 для нас має особливе значення. Це фестиваль, який кожного року дає можливість музичним колективам з усієї України представити свою творчість, фестиваль, який є підтвердженням наскільки талановитий народ нашої української землі. Ми маємо нагоду познайомити слухачів зі своїм баченням та світоглядом, які виражені в наших піснях. «МАО project» вдячні організаторам, які дають можливість молодим колективам почати свій шлях з Мазепа-фест 2010, щоб в майбутньому мати змогу прославити нашу державу в усьому світі. Ми представимо потужну музичну програму високого рівня, яка поєднує в собі прогресивний метал та електроніку, зробимо справжнє шоу для глядачів.

Україна завжди славилася своїми культурними традиціями і ми пишаємося тим, що нам випала честь бути представниками того покоління українців, яке продовжить справи своїх наставників та впише нові сторінки в історію сучасного мистецтва. Ми маємо натхнення та достатньо сили, щоб втілити наші мрії та стати групою гідною української професійної музичної сцени.

25.06.2010 р
«МАО project»

Comments are closed.

Основна мова вашого переглядача: