16, 17, 18 липня в рамках Мазепа-фесту 2010 в Рок-н-рол кафе “Villa Крокодила” виступатимуть рок-гурти з Полтави, Харкова, Кременчука і Миргорода.

Розклад концертів

16 липня. Початок о 20.00
гр. “Гречка” (акустика) м. Полтава
Євген Кудлатий (акустика) м. Харків
гр. “Without Name” м. Полтава
гр. “Майор Пронін” м. Полтава
гр. “Great Crunch” м. Полтава

17 липня. Початок о 23.00
гр. “SASHEN’KA” м. Полтава
гр. “Kids Room 402” м. Полтава
гр. “Widenь” м. Харків
гр. “NoName” м. Полтава

18 липня. Початок о 23.00
гр. “Звір Ясочка” м. Полтава
гр. “Igelkott” м. Комсомольськ
гр. “Action” м. Кременчук
гр. “End Of Limits” м. Миргород

Також 17 і 18 липня будуть проводитись автограф-сесії хедлайнерів Маzепа-fest: Горгішеллі, Моторолла, О`Торвальд та інших.
Під час концертів у rock`n`roll cafe “Villa Крокодила” 17 і 18 липня працюватимуть тату- и пірсинг-майстри з тату-салону “Black Label Tattoo Studio”, а при підтримці громадської організації “Творчий центр “Арсенал” дефілюватимуть дівчата у відвертих вбраннях.

Гурти і окремі музиканти, які хотіли б долучитися до рок-марафону і виступити на сцені “Villa Крокодила”, можуть звертатися до арт-директора закладу Євгена за телефоном 095-699-14-18.

7 Comments to “Рок-н-рол кафе “Villa Крокодила” ft. Маzепа-fest”

 1. 6c6c6 says:

  Цікаво а скільки грошиків буде вхід і по чому там сік у тій віллі?

 2. Бурум says:

  Вхід безкоштовний!

 3. Denver402 says:

  “ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ!!!” Взагалі вхід вільний. Пиво 10 грн. …. сік дешевше мабуть.

 4. Бурум says:

  Сік коштує 6 грн

 5. 6c6c6 says:

  „ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ!!!“ то на сам фест, а у клюбах та барчинах при подібних виступах зазвичай бабло вимагають 🙁 А от у Віллі, якщо звісно безкоштовний вхід, можна буде таки трішки посидіти під файний музон під сік 🙂

 6. Denver402 says:

  У Віллі із-за особистих заздрощів чи образ звукооператора-менеджера, усі гурти зіграли повноцінно по пів години не менше, а Кідс Руму 402 дали 3 пісні і ще й звукооператор гнав зі сцени. Питання: за що? чому таке ганебне відношення? що за суб’єктивізм? взагалі повний перехід на особистості. Справжня особиста причина відома, але може сам менеджер нам поясне свою причину, тіліки без посилання на недостачу часу, бо всі гурти грали достатньо по часу, крім Кідс Рум. Якась дескримінація по незрозумілому признаку. Гурт грав адекватно, цікаво і люди докажуть, якщо треба, є записи на камеру, я розумію, що клуб має право робити “все, що йому завгодно”, але є рамки пристойного відношення.

 7. Бурум says:

  тююю..
  а мені здається, ви грали як і всі інші групи по часу.

Основна мова вашого переглядача: