9 листопада небайдужі громадяни пройдуть від пам”ятника Слави, що у Корпусному парку, до Білої Альтанки що на Івановій горі. Початок ходи о 17.30.

Разом із святкуваннями полтавці вкотре висловлять протест проти “Закону про мови”, на меті якого стоїть фактично знищення української мови.
Символічно збираємося на Івановій горі, звідки залунало слово зачинателя української літературної мови Івана Котляревського. Тож Полтава не має морального права залишатися байдужою до намагання влади відібрати рідну мову в народу.

Це – день нашої солідарності. Влада, яка хоче знищити нашу мову, має зрозуміти – ми не дамо їй цього зробити.

Партія Регіонів, комуністи та Блок Литвина внесли до Верховної Ради законопроект про мови, який передбачає «українсько-російську двомовність» і є інструкцією зі знищення української мови. Провідні наукові установи України відзначили, що прийняття проекту призведе до дезінтеграції держави і зникнення українців як народу.

4 жовтня у Києві, а 18 жовтня – по всій Україні люди вийшли на вулиці, протестуючи проти спроб прийняти цей документ. Влада відклала розгляд закону, але не здалася. Янукович і його сателіти планують протягувати вибухонебезпечний проект у листопаді.

Координатор акції Олена – 097 915 54 45, Рух добровольців “Простір свободи”

Comments are closed.

Основна мова вашого переглядача: