В неділю 22 травня в полтавському клубі “Вілла Крокодила” відбувся відбірковий тур на фестиваль Мазепа-фест 2011 для гуртів з Полтавської області.

Відбір пройшли 3 полтавських гуртів – UA, MANIA, Звір Ясочка. Ще один гурт – Without Name – має шанс потрапити на цьогорічний фестиваль, якщо на концерті Рок-удар (відбудеться 4 червня 2011 в Міському будинку культури) “зазвучить” краще.

2 гурти – БеzНих, Дідько Лисий – потрапили до резерву. Їх можуть включити до переліку учасників, якщо фінансування дозволить подовжити і розширити програму фесту.

В журі були: директор FM-радіостанції “Ваша Хвиля” Володимир Голубничий, музиканти гурту Трансформер Роман Бікеєв і Валерій Мельник, представник студентства Сергій Одаренко, а також кілька інших музичних експертів.

На підсумковій прес-конференції директор фестивалю Микола Кульчинський повідомив що цьогорічний Мазепа-фест відбудеться наприкінці літа або на початку осені. Оргкомітет був змушений перенести фестиваль з традиційного початку червня через брак фінансування.

Comments are closed.

Основна мова вашого переглядача: